[Přeskočit k obsahu]

 

JANA LUŇÁKOVÁ "FOTOGRAFIE"

Jana Luňáková

Jana Luňáková

Srnec

Jana Luňáková

Jana Luňáková

Videa a DVD

V této sekci si můžete prohlédnout zajímavá videa pořízená z volné přírody, život loveckých psů a různé kuriozity. Doufám, že se Vám tu bude líbit a naleznete zde spoustu zajímavých videí nejen pro radost, ale i pro ucelení názoru o patterdale teriérech a border teriérech. DVD mám různě zpracovaná a jednotlivé záběry jsem ochotná dle individuální dohohy a za určitých podmínek poskytnout či dle přání zpracovat.Vychutnejte si to, co je tolik krásné a vzácné. 

Nejsem profesionální fotograf ani nevyhledávám rychlý výdělek. Jsem milovnice přírody, myslivosti a na těchto stránkách bych Vám chtěla hlavně představit a podpořit chov bordíků, patíků a  ukázat skryté krásy naší přírody. To je můj cíl, ke kterému bych ráda přilákala nové příznivce. 

 

Komentáře k článku

Přidat komentář

Jméno:

Váš web:

Předmět:

Komentář:

Ochrana proti spamu:

Výsledek příkladu napište do pole.

4 + 8 =

Souhlas

nereg. BÖHMOVÁ RŮŽENA, 19.03.2014 12.33 | odpovědět

Naprosto souhlasím se vším, co jste ve svých článcích napsala. Shodou okolností máme v domě jak bortíka, tak patíka a lepší psy jsem nepoznala. Obzvlášť bordík je náš miláček a my zřejmě jeho.Přeji mnoho úspěchů a radosti s Vašimi pejsky!!!

Ahoj

nereg. safety vest, 22.04.2016 08.39 | odpovědět

To je opravdu skvělé, že jsem hledat pro celou tuto dobu. naprosto úžasné a já stále ptají, jak mohu navštívit tento web

Free

nereg. free followers instagram, 11.01.2017 15.06 | odpovědět

great site.

Patterdale teriér

Krytí patíci

Border teriér

Krytí bordíci

Vzpomínky na pracanty

Daňčí zvěř

Mufloní zvěř

Srnčí zvěř

Černá zvěř

Škodná

Ostatní

Náhody

Naše další aktivity

 

 

Poslední články

Nalezení jezevce ve školce

 

Kontakt  –  Videa a DVD  –  Fotogalerie  –  O mně  –  Úvod  –  Záběry z přírody  –  Moji psi  –  Mapa webu   Webdesign: skit.cz

© 2011–2021 Jana Luňáková